TUTVUSTUS

Tammenurga tünni rent pakub rentimiseks haagisel kümblustünne ja tünnisauna.

Nii kümblustünni kui ka tünnisauna mõnusid saab nautida igal aastaajal ning see pakub lõbu igas vanuses inimestele! Sobib kasutamiseks nii laste kui ka täiskasvanute sünnipäevadel ja muudel koosviibimistel. Hea leil torusaunas ja mõnus mull kümblustünnis teevad iga ürituse meeldejäävaks!

Tammenurga pakub LED-valgustuse ja mullisüsteemiga kümblustünne, mis mahutavad kuni 12 inimest. Meie kümblustünnid on moodsad ja kaasaegsed ning pakuvad rõõmu kõigile. Erilise meeleolu loob kümblustünn nii suvel, kui õhtud on valged kui ka talvel, mil vesi on kümblustünnis kuum, kuid väljas külm ja sajab lund.

Kümblustünni kasutamiseks on vajalik tasane maapind ning ligipääs veele (olgu selleks siis veetrass või veekogu).
Kümblustünni täitmiseks kulub 1800 liitrit vett.

Tammenurga kümblustünn on PVC-st sisuga, mistõttu on see hügieenilisem ega lase vett läbi – see tagab kiirema kümblustünni täitmise ja lühema kütmisele kuluva aja. Meie kümblustünnidel on kate, mida soovitame kütmise ajal peal hoida, et vesi kiiremini soojaks läheks. 

Tammenurga pakub haagisel puukütte kerisega torusauna, mis mahutab lahedalt 6-8 inimest ning pakub kuuma leili ka kõige suurematele saunasõpradele. Puuküttel keris annab head leili ning on sobiv kõigile saunatajatele. 

Lisaks leiliruumile on Tammenurga torusaunal kaks eesruumi, kus saab end peale kuuma leili end veega loputada, mugavalt istuda ja jahutada ning riideid vahetada. Meie torusaunas on kibu leili viskamiseks, istumisalused, et oleks mugav laval istuda ning kausid, kuhu panna vesi enda loputamiseks. Võta vaid viht kaasa ja mine sauna!

Haagisel kümblustünni ja torusauna rentimine on lihtne – telli transport meilt või tule tünnile ise järgi.
Vajalik on vähemalt B-kategooria juhiluba ning autol haakekonks. 

Eriti mõnusa ja meeleoluka saunaelamuse saab siis, kui kasutada koos nii kümblustünni kui ka torusauna!

Naudi kuuma leili ja mõnusat kümblust koos sõprade ja lähedastega!

Facebook